VELOSIPĒDU UZGLABĀŠANA VELOBOX NOVIETNĒ

Saturs

KUR GLABĀT VELOSIPĒDU?

Daudziem velosipēds var būt aktuāls praktiski katru dienu, it īpaši vasaras sezonā. Ja nodarbojaties ar velosipēdu vai vienkārši izbaudāt braucienus ar velosipēdu kopā ar ģimeni, ir vērts padomat par velo novietni ar ērtu pieeju.

Velosipēda glabāšanas vietai jābūt drošai, ēŗtai ikdienas lietošanai, un kompaktai. Uzglabāšana mājas telpās rada daudz problēmu, sākot no tīrības jautājumiem līdz pat brīvas vietas trūkumam. Viena lieta ir, ja jums ir viens velosipēds, bet, ja vairākiem ģimenes locekļiem ir savs, šādos gadījumos jau ir grūtāk atrast piemērotu vietu. Daudziem, par šādu noliktavas vietu var būt garāža, taču tās piegružošana nav pats saprātīgākais risinājums.

Jāatceras, ka garāža galvenokārt paredzēta automašīnas novietošanai, tāpēc var rasties ļoti nepatīkami gadījumi ar dārga īpašuma bojājumiem. Dārga velosipēda atstāšana piemājas territorijā var būt ļoti nedroša.

PAR VELOBOX

 

Velosipēdu drošai uzglabāšanai bija izstrādātas īpašas noliktavas – VeloBox. Šo kompakto un tajā pašā laikā ietilpīgo noliktavu var uzstādīt gandrīz jebkurā vietā piemājas territorijā, vasarnīcā vai pie garāžas. Galvenais, sagatavot līdzenu un cietu virsmu, lai droši piestiprināt velo novietni.

VeloBox ir izgatavots no cinkota tērauda loksnēm un papildus apstrādāts ar īpašu PVC pārklājumu, lai palielinātu tā kalpošanas laiku. Materiālam nav nepieciešama apkope un tas ilgu saglabā estētiku izskatu ilgus gadus. Turklāt materiāls ir ugunsizturīgs, kas nozīmē, ka VeloBox var droši uzstādīt blakus jebkurai dzīvojamai ēkai. Šajā mini noliktavā var ievietot līdz trim pieaugušo velosipēdiem. Papildus Velobox var uzglabāt arī jebkuru citu sporta aprīkojumu, āra rotaļlietas bērniem, grila piederumus vai baseina inventāru.

Ir pieejami vairāki modeļi, piemēram, VeloBox Light standarta izpildījumā, un VeloBox Pro sērija ar papildus slēdzenēm un īpaši izturīgu saslēdzamo atslēgu. Mēs piedāvājam arī vairākus krāsas izpildījumus. Visi modeļi ir aprīkoti ar ērti lietojamu atvēršanas mehānismu, tāpēc gan pieaugušais, gan bērns var ērti novietot velosipēdu.

VELOBOX UZSTĀDĪŠANA:

Velosipēdu noliktava paredzēta patstāvīgai montāžai, un tiek piegādāta izjauktā veidā, iepakojumā. Visas nepieciešamās detaļas un stiprinājumi ir iekļauti komplektācijā. Novietnes salikšana ir vienkārša, un kopā ar pievienotām instrukcijām praktiski katrs spēs veiksīgi uzstādīt Velobox. Pirms sākt montāžas darbus, nepieciešams sagatavot uzstādīšanas vietu, tai jābūt līdzenai un obligāti cietai virsmai. Velosipēdu noliktava jānostiprina pie betona, vai citas cietas virsmas ar speciālam enkurskrūvēm, lai nodrošinātu maksimālu velosipēdu drošību.

Izvēlēties Jums piemērotāko modeli var šeit

Neskaidrību vai kādu citu papildjautājumu gadījumā sazinieties ar mūsu speciālistiem.