Privātuma politika

Mēs rūpējamies par Jūsu privātumu un personas datu drošību, tādēļ vēlamies detalizēti izskaidrot, kā mēs apkopojam un kādiem nolūkiem izmantojam Jūsu datus. Mēs nodrošinām godīgu un pārredzamu Jūsu personas datu apstrādi. Jūsu personas datu apstrādātājs ir “SIA MSPRO”, Reg.nr.: 40003555753, e-pasts: [email protected] , . Visi personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Eiropas Savienības Vispārīgo datu aizsardzības regulu Nr. 2016/679.

SIA MSPRO ievēro Klientu tiesības uz personas datu apstrādes likumību saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem – Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Eiropas Parlamenta un padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Regula) un citiem piemērojamajiem tiesību aktiem privātuma un datu apstrādes jomā.

Ar šo SIA MSPRO (turpmāk mspro.lv) apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar pasūtījumu veikšanu mūsu interneta veikalā, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām, attiecībā uz personas datu aizsardzību. Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit norādīto datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas ir nepieciešams.

MĒS IZMANTOJAM SEKOJOŠUS PERSONAS DATUS:

  • Jūsu vārdu un uzvārdu, lai identificētu Jūs, preču pasūtījuma saņemšanas un/vai apmaksāšanas brīdī. 
  • e-pasta adresi, lai uz Jūsu norādīto e-pastu nosūtītu informatīva rakstura pasūtījuma apstiprinājumu, kā arī, pēc nepieciešamības, rēķinu par pasūtījuma apmaksu.
  • īpašas, piekrišanas gadījumā, mēs izmantojam e-pasta adresi, lai informētu Jūs par mspro.lv jauniem preču pievedumiem un atlaižu akcijām.
  • telefona numuru, lai apstiprinātu Jūsu pasūtījumu un sazinātos ar Jums, ja saistībā ar Jūsu pasūtījumu ir radušies papildus jautājumi. Kā arī gadījumos, kad ir nepieciešams nosūtīt uz Jūsu mobilo telefona numuru informāciju par pakas piegādes/saņemšanas laikiem un vietu. 
  • Mēs izmantojam Jūsu adresi, lai nosūtītu Jums interneta veikalā pasūtītās preces pa pastu vai ar kurjeru, attiecīgajā piegādes veida izvēles gadījumā.

Ja Jūs nesniegsiet nepieciešamos personas datus, Jūs nevarēsiet veikt un saņemt pasūtījumu mūsu interneta veikalā. Mēs apstrādājam tikai un vienīgi tos personas datus, kurus Jūs sniedzat veicot pasūtījumu mūsu interneta veikalā vai aizpildot reģistrācijas anketu,  informācijas saņemšanai par jauniem preču pievedumiem un atlaižu akcijām.

Mēs nododam Jūsu privāto informāciju tikai uzticamiem partneriem, ar kuriem esam noslēguši līgumus. Tie var būt šādi uzņēmumi:

  • Kurjeru uzņēmumi, kam šī informācija ir nepieciešama, lai preces Jums varētu piegādāt;
  • Maksājumu iestādes, ja Jūs veicat maksājumu, izmantojot internetbanku vai veicat maksājumu pa daļām;
  • Uzņēmumi, kas piedāvā garantijas apkalpošanu;

Jūsu personas dati netiek nosūtīti vai apstrādāti valstī, kas atrodas ārpus ES/EEZ.

Personas datu kategorijas un glabāšanas termiņi:
• Personas dati, kas saistīti ar datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkos, tiks dzēsti vienas nedēļas laikā pēc piekrišanas atsaukšanas saņemšanas no klienta.
• Personas dati, kuri uzrādīti preču-pavadzīmju rēķinos.
Pamatojoties uz grāmatvedības dokumentu glabāšanas noteikumiem, dokumenti, kas apliecina pasūtījuma izpildīšanu, tiks glabāti piecu gadu garumā.

JŪSU TIESĪBAS:

Mēs garantējam Jūsu tiesību aizsardzību un likumīgo pielietošanas atbilstību personas datu aizsardzības likumiem un noteikumiem. Sakarā ar to Jums ir šādas tiesības:
• Atsaukt piekrišanu datu apstrādei tiešā mārketinga nolūkiem. Jūs varat atteikties no tiešā mārketinga, saņemot kārtējo informatīvo vēstule no mums, vai uzrakstot elektronisko vēstuli uz [email protected].
• Pieprasīt no mums visu mums pieejamo informāciju saistībā ar Jums un kādiem nolūkiem mēs to apstrādājam.
• Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei uzrakstot elektronisko vēstuli uz [email protected] .

INFORMĀCIJA PAR MĀRKETINGA ZIŅOJUMIEM:

Saņemot Jūsu atļauju, mēs, izmantojot e-pasta vai SMS saziņu, Jums sūtīsim personalizētus paziņojumus par akcijām vai īpašiem piedāvājumiem. Ja Jūs nolemjat, ka nevēlaties saņemt šāda veida ziņas, Jūs jebkurā brīdi varat atrakstīties no to saņemšanas šādos veidos:

  • Uzklikšķinot uz abonēšanas saites jebkurā e-pasta ziņā un izvēloties “atteikties” opciju.
  • Sazinoties ar mums pa e-pastu vai telefonu.

PRIVĀTUMA POLITIKAS IZMAIŅAS:

Mums ir tiesības šajā politikā veikt (ja tas ir nepieciešams) izmaiņas/pielāgojumus. Izmaiņas stājas spēkā pēc šīs privātuma politikas atjauninātās versijas publicēšanas mūsu interneta veikala mspro.lv. Pēc mūsu politikas atjaunināšanas mēs mainīsim atjaunināšanas datumu, kas norādīts mūsu vietnes lapas apakšdaļā. Mēs Jūsu uzvedību uzskatīsim par vienošanos, ja pēc šādu izmaiņu veikšanas mūsu vietni turpināsit izmantot.

SAZINIETIES AR MUMS:

Mēs cienām Jūsu privātumu un garantējam, ka datus apkopojam un apstrādājam tikai pamatotu iemeslu dēļ. Tomēr, ja Jums ir kādas neskaidrības par šo ziņu, Jūs vēlaties izmantot savas tiesības vai domājat, ka mēs varētu strādāt labāk, mēs Jūs aicinām bez kavēšanās ar mums sazināties – mēs vienmēr darīsim visu iespējamo, lai apmierinātu Jūsu vajadzības.

Jūs varat ar mums sazināties: