Par noliktavas konteineru nozīmi

Saturs

Bieži vien praktiskākais un izmaksu ziņā izdevīgākais risinājums materiālu uzglabāšanai ir uzstādīt metāla konteineri. Bet kā atrast ideālu uzglabāšanas konteineru, kas atbilst Jūsu personīgajām vajadzībām? Kāda veida konteineri ir īsti piemēroti? Kuras ir piemērotākas regulārai pārvadāšanai un kuras ilgstošai uzglabāšanai? Kādas durvju pozīcijas un iespējas ir pieejamas? Kāda temperatūra ir pieņemama noliktavā? Vai ir kādas prasības, lai novērstu kondensāta veidošanos vai noliktavas dabisko ventilāciju? Šajā rakstā iegūsiet priekšstatu par plašo noliktavas konteineru klāstu. Mums nav risinājumu visiem lietošanas gadījumiem. Mēs uzskatām, lai noliktava tiešām būtu ērta lietošanā ikvienam, nepieciešams izveidot dažādas konteineru komplektācijas, ar dažādiem izmēriem un papildaprīkojumu. Vai tas būtu dārza novietne, vai arī instrumentu glabātuve. Ideālajam uzglabāšanas konteineram jābūt pārbaudītam, vienkāršam, drošam un viegli saliekamam.

Iespējams, lielākā atšķirība starp noliktavas konteineriem ir to konstrukcija, piemēram, sienu materiāls, grīdas veids, un jumts. Vairumā gadījumu konteineri sastāv tikai no nesošās konstrukcijas un slēdzamām daļām. Konteinera sienas konstrukcija sastāv tikai no viena slāņa, kas veido gan daļas ārējo, gan iekšējo daļu. Bet izolētu konteineru gadījumā korpusa sastāvdaļas vienmēr sastāv no vairākiem slāņiem. Nesošā konstrukcija un augšējā daļa, izolācijas (izolācijas) slānis un iekšējā daļa. Tajā pašā laikā konteinera izolācijas esamība nosaka, vai tā konstrukcija būs izjaucama, vai arī tiks piegādā no ražotnes pilnībā saliktā veidā.

Vienkārši sakot, Jums nepieciešams izolēts (siltināts) noliktavas konteiners, ja ir noteiktas uzglabāšanas temperatūras prasības materiāliem, aprīkojumam vai konkrētiem priekšmetiem. Piemēram, lai uzglabātu elektroniku, noliktavai jābūt bez sala vai pat apsildāmai un ar gaisa kondicionētāju. Ja vēlaties tikai pārliecināties, ka temperatūras un mitruma izmaiņu dēļ jūsu noliktavā neveidojas kondensāts, ir arī citi efektīvi risinājumi. Tas uzreiz rada jautājumu, kad un kāpēc kondensāts var veidoties neizolētā uzglabāšanas konteinerā ar vienslāņa ārsienām un jumta elementu? Galvenais kondensāta parādīšanās iemesls ir gaisa un ūdens absorbcijas spējas atkarība no temperatūras. Siltāks gaiss var pārvadāt vairāk ūdens tvaiku nekā aukstāks gaiss. Tāpēc straujas laikapstākļu izmaiņas, īpaši pārejot uz auksto sezonu, var izraisīt periodisku kondensāta veidošanos neizolētās vienas sienas lokšņu metāla konstrukcijās.

Kā konteineros veidojas kondensāts?

Lai atbildētu uz šo jautājumu, šeit ir piemērs: neizolēts konteiners atrodas ārpusē ēnainā stūrī. Naktī konteiners ievērojami atdzisa zemās āra temperatūras dēļ. Noliktava ir sausa, bez kondensāta. Nākamā diena sākumā saglabāsies vēsa un mākoņaina. Pēkšņi mainās laika apstākļi un kļūst mitrs. Tātad silts, mitrs gaiss ieplūst mūsu neizolētajā konteinerā un ap to ēnainajā stūrī. Nelielas ūdens lāsītes ir redzamas uz skārda jumta un arī nedaudz uz sienām. Kas notika? Mitrs, silts gaiss pārvadā lielu daudzumu mitruma. Tomēr temperatūra metāla konteinerā joprojām ir ievērojami zemāka. Tāpēc mitrs siltais gaiss atdziest, plūstot pa metāla loksnes virsmu un pakāpeniski zaudē spēju absorbēt ūdens tvaikus. Liekais mitrums, ko vairs nevar absorbēt, nosēžas uz neizolētās tvertnes vēsajām iekšējām virsmām un var veidot mazus pilienus.

Lai nodrošinātu pēc iespējas ātrāku liekā mitruma izvadīšanu un izvairītos no pilienu veidošanās, konteineri jāaprīko ar piespiedu tehniskās ventilācijas sistēmu. Problēmu atrisinās arī trapecveida loksnes vilnas pārklājums, kas kalpo kā buferis un saglabā, tā teikt, uzkrājot kondensātu. Tas nozīmē, ka Jums ir vairāk laika, lai noņemtu mitrumu ar gaisa apmaiņu un novērstu tā nokrišanu. Jautājums par to, vai ir ieteicams izmantot vilnas pārsegu, vai ir jēga ventilācijai ar kontrolētu mitrumu, vai izolēts konteiners ir pareizā izvēle preču uzglabāšanai, vienmēr jāapsver katrā gadījumā atsevišķi, un dažreiz tas ir arī galīgs jautājums. izmaksas.

Neizolēti uzglabāšanas konteineri nodrošina ļoti augstu izmaksu efektivitāti un ļoti labu aizsardzību pret laikapstākļiem no vēja, sniega, lietus un ultravioletā starojuma. Pateicoties labai gaisa apmaiņai, kondensāta veidošanās notiek retāk. Bet, ja konkrētas kravas uzglabāšanas prasības ir specifiskas un prasa īpašu uzmanību, tad jāizmanto tikai izolēti konteineri ar uzstādītiem temperatūras un mitruma līmeņa sensoriem.

Kur var uzstādīt noliktavas konteinerus?

Vai iespējams precīzi pateikt, kur tuvāko gadu laikā būs ērti izmantot noliktavas telpu? Mūsu pieredze liecina, ka dažreiz ir jāspēj ātri reaģēt, izveidot telpu remontam vai jaunām ēkām, tālākai ražošanas attīstībai un daudz ko citu. Ķieģeļu, betona vai metāla konstrukciju ar pamatu noliktavas nojaukšana vienmēr ir apgrūtinošs, laikietilpīgs un dārgs process. Tāpēc mobilās noliktavas risinājumi vienmēr nodrošina maksimālu elastību, un dot rīcību brīvību. Saliekamos konteinerus ir viegli pārvietot, pat saliktā stāvoklī, vai ātri izjaukt un salikt jaunā vietā, neizmantojot kravas transporta palīdzību. Turklāt mūsu saliekamos konteinerus var uzstādīt gan ārpusē, gan industriālo ēku, angāru un darbnīcu iekšpusē.

Plašs iespējamo pielietojumu klāsts, pateicoties papildu piederumiem. Piederumi uzglabāšanas konteineriem ir ērti lietojams papildu aprīkojums, kas pārveidos standarta konteineru par Jūsu prasībām atbilstošu noliktavu. Konteinerus, iespējams papildināt ar viegli uzliekamiem plauktu turētājiem, riepu uzglabāšanas plauktiem, ar instrumentu turētājiem, LED apgaismojumu un rampām.

Kādi ir uzglabāšanas konteineru izmēri?

Piemērota noliktavas konteinera izvēle parasti ir atkarīga no uzstādīšanas vietas izmēra un vispārējiem lietošanas apstākļiem. Parasti konteineriem ir standartizēts platums, tas ir saistīts ar transportēšanas ierobežojumiem, izmantojot ceļus. Lai samazinātu transportēšanas izmaksas, konteineri tiek ražoti ar kopējo platumu līdz 2,5 m, lai izmantotu standarta kravu transportu un neizmantotu negabarīta kravu pārvadāšanu. Konteineru augstums galvenokārt ir saistīts ar cilvēka augumu, lai lielākā daļa pieaugušo varētu viegli iekļūt konteinerā. Taču piedāvājam arī XL konteinerus ar palielinātu augstumu līdz 2240mm. Konteineru garums svārstās viena metra robežās, kā piemērs, var pasūtīt 2 metru vai 3 metru konteineri.

Izolēti uzglabāšanas konteineri

Siltumjutīgu materiālu uzglabāšanai tiek izmantoti izolēti konteineri. Tāpat šāda veida konteineri tiek izmantoti kā aizsargtelpa vai mašīntelpa, pārtikas produktu, vai speciāla aprīkojuma uzglabāšanai, kā arī darbnīcas un tehniskās telpas izveidei – iespējas nav ierobežotas. Atsevišķus konteinerus var pasūtīt pat izmēros līdz 3 m². Tajā pašā laikā Jums ir arī iespēja izvēlēties kombinācijas un tādējādi izveidot lielas uzglabāšanas zonas. Plašais piederumu klāsts sniedz arī lielāku brīvību pielāgot konteineru atbilstoši savām prasībām. Atšķirībā no standarta uzglabāšanas konteineriem, izolētie konteineri tiek transportēti pilnībā samontēti vai samontēti rūpnīcā. Tas būtiski maina transportēšanas un turpmākās izkraušanas nosacījumus objektā. Izolēto konteineru sānu sienas un jumts sastāv no ugunsizturīgiem sendvičpaneļiem ar aizsargapvalkiem, kas izgatavoti no cinkotas un krāsotas tēŗauda. Konteineri ir aprīkoti ar vienvietīgām vai dubultām durvīm, kas atrodas vai nu īsajā, vai garajā pusē. Sendvičpaneļi nodrošina lielisku siltumizolāciju un novērš kondensāta veidošanos. Izolācija sastāv no videi draudzīgām cietām poliuretāna putām, kas putotas ar ūdeni. Ja vēlaties, varat izvēlēties dažādus ārējo krāsu variantus. Temperatūras svārstības var uzturēt, izmantojot papildu apkures un dzesēšanas ierīces. Tas aizsargā preces ar temperatūras režīmu no karstuma un aukstuma. Integrētas jumta notekas nodrošina optimālu ūdens novadu.

Izolētos konteineros uzstādot kondicionierus, dzesēšanas vai sildīšanas ierīces, var iegūt konkrētu kravu uzglabāšanas prasībām atbilstošu noliktavu. Šis risinājums ir piemērots kā noliktava visiem siltumjutīgiem materiāliem, kā gala vai pagaidu noliktava visiem produktiem, kas tiek uzglabāti sausā veidā un bez kondensāta, kā dokumentu glabāšanas telpa, sistēmu vadība un aizsardzība vai kā mašīnu uzglabāšanas telpa. . Iespējamie lietojumi ir dažādi. Pateicoties ievērojami labākām izolācijas īpašībām, izolēti uzglabāšanas konteineri pastāvīgi samazina enerģijas patēriņu un ietaupa resursus.

Standarta saliekamie uzglabāšanas konteineri

Atšķirībā no izolētajiem individuālajiem konteineriem gala montāžu uz vietas veic klients. Pamatelementi jau ir iepriekš sagatavotas ražotnē. Konteineru montāžas darbus var viegli veikt praktiski jebkurš, izmantojot montāžas instrukcijas. Bet mēs veicam visa veida konteineru montāžas darbus, tāpēc nav jādomā par to, kur atrast vajadzīgos darbiniekus, lai kvalitatīvu izpildīt konteineras uzstādīšanu. Vai vēlaties turēt savus dārza instrumentus drošībā no netīrumiem un laikapstākļiem? Vai jums ir nepieciešama vieta, kur uzglabāt instrumentus un citus materiālus būvlaukumos? Tad mūsu tērauda konteineri ar plašu aksesuāru klāstu, būs ideāli piemēroti šim uzdevumam! Vienmēr bija īpaši svarīgi nodrošināt glabājamo mantu aizsardzību pret zādzībām, tāpēc konteinerus vai aprīkot ar dubultu slēdzeni, kā arī ar speciālu pretvandālu aizsardzības stienu.

Bieži vien ir nepieciešams daudz vietas glabāšanai nelielā platībā. Pateicoties to īpašajam dizainam, mazos uzglabāšanas konteinerus var salikt divi cilvēki ļoti īsā laikā bez īpašiem instrumentiem. Visi uzglabāšanas konteineri ir aizsargāti pret koroziju, aprīkoti ar stabilu grīdu ar kravnesību 350 kg/m² un drenāžas sistēmu. Piederumi, piemēram, pacēlāju kabatas un celtņa pakaramie, pārvērš mūsu uzglabāšanas konteinerus par mobilām un elastīgām uzglabāšanas vietām. Standarta komplektācijā iekļautās dubultās durvis nodrošina praktisku iekraušanu un izkraušanu. Apvienojiet uzglabāšanas konteinerus moduļu sistēmā, lai elastīgi un ātri izveidotu pielāgotu uzglabāšanas vietu dažādiem materiāliem. Ar mūsu konteineriem jūs varat ātri izveidot lielu, slēdzamu uzglabāšanas vietu. Saliekamos konteinerus var apvienot, apvienojot divus vai trīs. Atkarībā no konteineru sistēmu izmēra var izveidot neierobežotu uzglabāšanas vietu. Glabāšanas zonu var pielāgot individuāli, jo, pateicoties spraudņu sistēmai, kombinācijas ir tik elastīgas, ka tās jebkurā laikā var izjaukt un pārvietot uz citu vietu.

Cinkoto konteineru kombinācijas parasti tiek piegādātas izjauktā veidā. Tas ievērojami samazina transporta izmaksas. Cinkotās un krāsotās versijas tiek piegādātas standarta komplektācijā ar iepriekš sagatavotiem durvju un sienu elementiem, kas krietni atvieglo montāžu. Protams, ka šāda veida moduļveida konteineru sistēmu iespējams nokomplektēt un uzstādīt, lai uzreiz sākt izmantot to.

Ja vēlaties, varat izmantot konteineru, lai uzglabātu instrumentus, zāles pļāvējus, velosipēdus, dārza mēbeles utt. Jūs varat viegli saņemt pielāgotu cenu, izmantojot mūsu pieprasījuma veidlapu. Vai vēlaties saņemt personīgu konsultāciju? Vienkārši sazinieties ar mums.