LOTUS darza novietnes un metala skuni ar TUV sertifikātu

Lotus dārza novietnes ar TUV sertifikātu

Saturs

Ar lepnumu paziņojumam Lotus dārza novietnes un šķūņi, saņema TUV sertifikātu. Lotus produktu ražotājs Globel Industries PTY LTD (Austrālija) ir izgājis visas nepieciešamās tehniskās pārbaudes, lai iegūt TUV sertifikātu. Augstākais Eiropas kvalitātes novērtējums attiecas uz metāla šķuņiem un novietnēm, kas paredzētas izmantošanai ārpus telpām – Sertifikāts Nr. 3510.02269.Z01. Produkts atbilst sekojošošiem kritērijiem:

  • Konstrukcijas stabilitāte,
  • Funkcionalitāte,
  • UV un temperatūras izturība,
  • Izturība pret dažādiem nelabvēlīgiem vides apstākļiem.
  • Drošība pārbaudīta saskaņā ar: EK5/AK8 12-03.1:2012, AfPS GS 2019:01 PAK, VO (EG) 1907/2006Anh. XVII (REACH).

Pie mums iespējams iegādāties Lotus dārza šķūņus, velosipēdu novietnes, atkritumu konteineru novietnes. Ar produktu klāstu var iepazīties ŠEIT.

Globel metāla nojumes ir ideāli piemērotas privātmājām un dārziem, kur ir obligātas nedegošas uzglabāšanas nojumes. Šis ir izturīgs uzglabāšanas risinājums ar 15 gadu garantiju. Lotus produkti ir augstākās kvalitātes vieglas metāla dārza nojumes. Papildus augstas kvalitātes tēraudam un krāsai tiem ir ventilējami frontoni, un visiem standarta dizainiem ir palielināts sienu augstums. Rāmis un atbalsta vadotnes ir izgatavotas no izturīga cinkota lokšņu tērauda, ​​un detaļas un to stiprinājumus var viegli un ātri salikt pēc iespējas īsākā laikā.

Katrs durvju komplekts, un jo īpaši viendurvju dizains, ir izstrādāts, ņemot vērā izturību un vienkāršību. Ar pastiprinātiem stiprinājumiem visā garumā šī uzglabāšanas iekārta nodrošina izcilu drošību jūsu dārza aprīkojumam.