Vai iespējams norēķināties ar karti?

Pie mums uz vietas veikalā iespējams norēķināties ar bankas kartēm: Visa, Mastercard.

Vai ir iespējams norēķināties uz pēcapmaksu?

Tas ir iespējams juridiskām personām, pēc datu pārbaudes un noslēdzot pēcapmaksas līgumu. Šis pakalpojums ir vairāk orientēts industriāliem klientiem – fisziskām personām pēcapmaksa netiek piedāvāta.

Vai piedāvājat nomas pakalpojumu?

Mēs esam gatavi izskatīt konkrētu produktu nomas pakalpojumu, bet tikai individuālā kārtībā. Nomas nosacījumi un izmaksas atkarīgas no termiņa, izmantošanas nolūka un vietas.

Kur var saņemt iegādāto preci?

Mēs atrodamies Gaiļezera iela 3, Rīga, LV-1079, strādājam katru darba dienu no 9:00 līdz 18:00, bet lūdzam iepriekš saskaņot izņemšanas laikus.

Kur var apskatīt klātienē izvēlēto preci?

Mūsu birojā Gaiļezera ielā 3. Rīgā ir aprīkota ekspozīcija, ar konkrētiem produktiem, kurum iespējams apskatīt klātienē, Jums ērtā laikā. Ekspozīcijas produkti vienmēr papildinās un mainās, atkarībā no sezonas. Lai precizēt, vai Jūs interesējošā prece pieejama apskatei, lūdzam iepriekš sazināties ar mums.

Uz kādām vietām iespējama preču piegāde?

Mēs piegādāsim uz jebkuru Latvijas pilsētu, novadu, vai pagastu, vai arī uz ārvalstīm. Iegādātās preces iespējams saņemt Omniva, DPD un Venipak pakomātos, kā arī varam veikt piegādi ar kurjeru līdz durvīm.

Vai iespējams izņemt preci brīvdienā, vai svētku dienās?

Mēs vienmēr cenšamies atrast labāko risinājumu, tāpēc lūdzam laicīgi saskaņot vizīties pie mums.

Vai piedāvājat sadalītu maksājumu?

Mēs sadarbojamies ar kreditēšānas iestādi Inbank, līzinga iespējas fiziskām un juridiskām personām. 

Kāda ir iegādātās preces garantija?

Saskaņā ar pieņemtajiem LR normatīviem aktiem fiziskām personam tiek nodrošināta 2.gadu garantija, no preces iegādes brīža. Konkrētiem produktiem tiek nodrošināta ražotāja garantija, kas norādīta pie preces apraksta.