TRIMETALS PRODUKCIJAS MATERIALU APRAKSTS

Saturs

TRIMETALS IR VADOŠAIS EIROPAS KVALITATĪVU DĀRZA NOLIKTAVU RAŽOTĀJS.

Dārza noliktavas no TRIMETALS ir unikāls produkts, kuru pārbaudījuši un ieteikuši vadošie dārzkopības žurnāli Anglijā. Cinkota tērauda paneļiem ar PVC pārklājumu ražotājs nodrošina līdz 25 pat gadu garantiju pret nopietniem korozijas bojājumiem.

Visi TRIMETALS produkti tiek ražoti atbilstoši stingriem kvalitātes standartiem. Ražošanas procesā tiek pielietotas mūsdienīgas iekārtas un augstākās kvalitātes materiāli.

Visām dārza noliktavām, ieskaitot velosipēdu novietni, ir patentēts dizains. Piedāvātie risinājumi ļauj droši uzglabāt instrumentus, velosipēdus vai citas sadzīves ierīces.

Visi Trimetals produkti ir paredzēti ērtai DIY montāžai. Komplektācijā pievienotas skaidras detalizētas instrukcijas. Visas detaļas pārdomātas un ražotas ar maksimālu precizitāti. Daudzas detaļas ieprekš tiek samontētas rūpnīcā, lai uzstādīšanu padarītu vēl vienkāršāku.

Kompānijas Trimetals apņemšanās nodrošināt 25 gadu garantiju saviem produktiem, ir labākais pieradījums izmantotu materiālu kvalitātei, un ražošanas procesu kontrolei augstākajā līmenī.

Trimetals noliktavas ir izgatavotas no cinkota tērauda loksnes ar PVC, ​​kas ir par aptuveni 50% biezāks nekā vairumam līdzīgu produktu. Šādam materiālam praktiski nav nepieciešama pēcizmantošanas apkopes. Ražošanā izmantotāis materiāls ir ugunsdrošs. Zemāk redzamajā attēlā iespējams apskatīt materiāla šķērsgriezumu.

Atbilstības sertifikāts ir pieejams pēc pieprasījuma un tiek pievienots katram produktam. Izvēlēties un Pasūtīt piemērotāko tieši Jums dārza noliktavu var šeit: