Schumacher Electric – 75.gadi inovāciju enerģētikā!

Saturs

Schumacher Electric ir globāls enerģijas risinājumu zīmols, kas nodrošina unikālus produktu piegāde kopš 1947. gada. Schumacher Electric, kura galvenā mītne atrodas Dalasā/Fortvērtā, Teksasā, ir pazīstama ar inovācijām enerģētikas nozarē, nelokāmo apņemšanos nodrošināt kvalitāti un izcilas vērtības produktu ražošanu. Ar savu vertikāli integrēto globālo piegādes ķēdi, tostarp rūpnīcām Ķīnā, Meksikā un Beļģijā, Schumacher izstrādā un ražo pilnu enerģijas pārveidošanas produktu klāstu, tostarp akumulatoru lādētājus, testerus, apkopes rīkus, palaišanas ierīces, pārnēsājamos barošanas avotus, litija akumulatorus un elektromobīļu uzlādēšanas iekārtas. kā arī speciālos transformatori elektronikas industrijai. Izstrādātas un patentētas tehnoloģijas padara Schumacher par izvēlētu zīmolu. Šīs kompānijas mantojums ir apņemšanās nodrošināt kvalitāti un izcilu klientu apkalpošanu. Schumacher ienes pieredzi, inovācijas un izcilību jaunās paaudzes akumulatoru apkopes rīkos pasaulē populārākajā lādētājā. Uzņēmums arī izstrādā dažādus enerģijas pārveidošanas ierīces privātiem un profesionāliem lietotājiem. Schumacher Electric Corporation grupu veido 7 ražošanas, izplatīšanas un pētniecības centri visā pasaulē, tostarp Schumacher Europe (iepriekš zināms kā Ceteor Sprl) birojs Harcā, kas atrodas Beļģijas Ardēnos. Izmantojot Schumacher Electric un Ceteor SPRL aliansi, grupas mērķis ir kļūt par pasaules līderi visu veidu transportlīdzekļu lādētāju un pastiprinātāju ražošanā un izplatīšanā.

Schumacher vārds ir sinonīms arī NHRA dragreisa sacīkstēm. Dons Šūmahers šokēja sacīkšu pasauli ar savām braukšanas spējām un 2013. gadā Dons tika uzņemts Starptautiskajā motosporta slavas zālē. Tagad viņa dēls Tonijs Šūmahers satricina braukšanas pasauli, astoņas reizes pēc kārtas uzvarot NHRA pasaules čempionātā. Kaislība un centība darbam ir Šūmahera ceļš.

75 gadus Schumacher Electric darbojas tirgos visā pasaulē. Nav brīnums, ka klienti uzticas Schumacher, kura mantojums ir vērsts uz izcilas produktu kvalitātes un izcilu pakalpojumu nodrošināšanu. Schumacher Electric virza aizraušanās ar inovācijām un augstāko kvalitāti par optimizētām izmaksām. Mēs izstrādājam un ražojam visuzticamākos akumulatoru lādētājus, jaudas invertorus, jaudas pastiprinātājus, 12 V piederumus, litija izstrādājumus, viedās mājas savienojamības produktus, īpašus mezglus, lineāros strāvas transformatorus un augstfrekvences magnētus mazumtirdzniecības un profesionālajiem tirgiem. Ar rūpnīcām Meksikā, Beļģijā un Ķīnā mēs varam efektīvi piegādāt visā pasaulē. Korporācijai Schumacher Electric ir daudzi patenti un savi unikālie sasniegumi. Schumacher Europe piedāvā plašu profesionālo un atpūtas produktu klāstu, kas ir orientēti uz Eiropas, Tuvo Austrumu, Āzijas, Āfrikas, Austrālijas un Dienvidamerikas tirgiem.