Profesionālās vinčas – DRAGON WINCH

Saturs

DRAGON WINCH ir profesionālo vinču ražotājs, kas balstoties uz lielo pieredzi, augstākās kvalitātes materiāliem un tehnoloģiskām inovācijām, izgatavo profesionālo aprīkojumu. Visi šie faktori padara šī ražotāja produkciju par vismodernākajām vinčām tirgū – uzticamām un pilnībā funkcionējošām pat ekstremālākajos apstākļos. Pateicoties tās dinamiskajai attīstībai, zīmols ieņem pelnīti augstu vietu starp pasaules līderiem vinču industrijā. Uzņēmumam ir tradīcija, kas aizsākās deviņdesmito gadu vidū. DRAGON WINCH šobrīd ir viens no cienījamākajiem ražotājiem, kas panākts, pateicoties kvalificētam personālam un pastāvīgai attīstībai.

DRAGON WINCH auto vinčas piedāvā, pirmkārt, visdažādākos modeļus – atkarībā no preces ir piemērotas gan maziem, gan lieliem transportlīdzekļiem, tostarp apvidus auto un laivām. Tehnisko parametru daudzveidība nozīmē, ka transportlīdzekļus var izmantot glābšanas dienesti, palīdzības dienesti uz ceļa un bezceļu entuziasti. Augstas klases speciālisti un mūsu pašu pētniecības un attīstības centri rada risinājumus, kas paredz tirgus vajadzības un nosaka jaunus standartus nākotnei, tāpēc DRAGON WINCH jau ir uzticējušies aptuveni 3000 partneri no vairāk nekā 40 valstīm. Cieši ieklausoties klientu vajadzībās, uzņēmums nepārtraukti investē tehnoloģiskajos un dizaina resursos. Pateicoties tam, DRAGON WINCH var lepoties ar prestižo ISO sertifikātu.

Risinājumu uzticamība un izturība ir saistīta ar labāko komponentu un izturīgu korpusu izmantošanu. Gan elektriskās, gan hidrauliskās vinčas ir viegli uzstādāmas un lietojamas, un, pateicoties lielajam modeļu skaitam un tehniskajām iespējām, ir ļoti vienkārši atrast savām vajadzībām ideāli atbilstošu risinājumu.
Aicinām sadarboties individuālos klientus un izplatītājus. DRAGON WINCH nodrošina profesionālu servisu, ātru pasūtījuma izpildi un garantiju katrai pasūtītajai precei! Ražotājs piedāvā šādas vinču sērijas:

DRAGON WINCH TRUCK ir īpaši spēcīgas un uzticamas vinčas, kas paredzētas vissarežģītākajiem darba apstākļiem, paredzētas izmantošanai: specializēta smagā tehnika, evakuatori, komerctransports.

DRAGON WINCH MAVERICK – Pārbaudītas un uzticamas vinčas, kas paredzētas šādiem transportlīdzekļu veidiem: speciālie kravas transportlīdzekļi, mazie apvidus auto, evakuatori, komunālie transportlīdzekļi, visurgājēji.

DRAGON WINCH HIGHLANDER – šīs sērijas vinčas ir paredzētas apvidus transportlīdzekļiem un apstākļiem, kādos tie darbojas. tiem ir jauns, jaudīgāks dzinējs, uzticamāka transmisija un dinamiskas bremzes. Highlander sērijas vinčas garantē visaugstāko uzticamības un drošības līmeni. Paredzēts – SUV, UTV, ATV un apvidus transportlīdzekļiem

DRAGON WINCH DRAGON WINCH HIDRA ir profesionālās hidrauliskās vinčas. Šo vinču svarīgākā īpašība ir to ļoti ilgs kalpošanas laiks un augstā izturība pret skarbajiem darba apstākļiem. Paredzēts: specializētajai smagajai tehnikai, evakuatoriem, komerctransportam.

DRAGON WINCH PORTABLE – pūķa vinča pārnēsājamām vinčām ir universāls pielietojums. amatieru lietošanai. Paredzēts: pārnēsājams
mazie apvidus auto, laivas, mazie kvadracikli.

DRAGON WINCH INDUSTRIAL: Industriālās vinčas ir uzticamas un izturīgas vinčas ar 230V jaudu. Piedāvājumā ietilpst arī: elektriskie ratiņi, rokas rati un vadotnes, elektriskie pacēlāji ar ratiņiem/elektriskie telferi/

Izvēlēties piemērotāko – šeit.