PĀRNĒSĀJAMAIS LED APGAISMOJUMS BŪVLAUKUMAM

Saturs

NEPIECIEŠAMS DARBA VIETAS APGAISMOJUMS?

Augstākās kvalitātes WorkSite LED gaismekļus darba vietas apgaismošanai, piemēroti izmantošanai pat skarbākajos apstāklos. Iespējams pasaulē izturīgākais un energoefektīvākais LED gaismeklis būvlaukumniem, noliktavām, ražošanas telpām! 48V vai 230 V

LED pārnēsajamo lampu gaismas stars tiek virzīts tieši tur, kur tas nepieciešams, nezaudējot gaismas vietu tāpēc tās spēj apgaismot sarežģītākās darba vietas. WorkSite lampu gaismas jauda ir maksimāla salīdzinājumā ar enerģijas patēriņu, jo par gaismas avotu tiek izmantoti COB diodes (12–25 W).

WorkSite lampas IZTURĪBAS Tests

Gaismekļi ir pieejami ar dažādiem spriegumiem: 48 V (SELV) un 230 V. Pateicoties mūsdienu WorkSite LED tehnoloģijai, gaismekļi ir ārkārtīgi izturīgs un efektīvs risinājums darba vietas apgaismošanai būvlaukumos, un ražošanas telpās. Tās uzstādīšana ir vienkārša un neprasa kvalificēta elektriķa piesaisti. Visus uzstādīšanas un stiprināšanas darbus var veikt jebkurš darbinieks. Turklāt gaismekļa korpuss ir pilnībā pārstrādājams.

WORKSITE PRIEKŠROCĪBAS:

  • Energoefektīvs LED darba vietas apgaismojums (nav jamaina)
  • Ietaupa 70% enerģijas salīdzinājumā ar standarta dienasgaismas lampām
  • Jaudīgākā pārnesējamā darba lampa tirgū, vairāk nekā 166lm / W
  • Triecienizturīgs un vibrāciju drošs izturīgs dizains
  • Laba krāsu atveidošana
  • Patīkams darba apgaismojums, pateicoties vienmērīgai spektra līknei
  • Pieejams trīs spriegumos: 48 V un 110–230 V
  • Vienkārša uzstādīšana bez elektromeistara piesaistes
  • Nemirgo, nekavējoties iedegas un spoži darbojas pat lielā sala laikā

LED Gaismekli ar 230 V spriegumu izmanto nelielu telpu apgaismošanai, un biežāk tiek saslēgti viengabala lietošanai. Lai pievienotu lampu, jums ir nepieciešams standarta tīkla spriegums, un tā izmantošana ir iespējama bez kvalificētu darbinieku piesaistes. Ērtākai lampas stiprināšanai jūras konteineros, termokamerās, vai citās noliktavas telpā, to var aprīkot ar magnētiem.

48 V gaismeklis ir droša sprieguma modelis, ko izmanto būvlaukumos (no 200 līdz 1000 vienībām būvobjektā vai darba vietā). Lai pieslēgt sērijveida savienojumā, papildus nepieciešams transformators ar lampu sērijveida savienojumu. Šāds gaismekļu savienojums ļauj novērst lampu zādzību no darba vietas, jo ​​to nav iespējams izmantot mājās apstākļos. MSPRO nodrošina visu nepieciešamo 48 V lampu pieslēgšanai: transformatorus, elektroinstalāciju, stiprināšanas skavas. Lietošanas ērtībai būvlaukumos ir pieejams aizsargmaiss, kas pasargās gaismekli no apmetuma, krāsas, vai cementa šļakatām darba laikā.

MSPRO PIEDĀVĀJUMĀ WORKSITE LAMPAS AR PAPILDUS FUNKCIJĀM:

Worksite LED Sensor lampa – Triecienizturīgs LED darba vietas apgaismojums ar kustības sensoru. Kustības sensors ietaupa līdz pat 50% vairāk enerģijas nekā standarta lampa

Spied šeit, lai apskatīt lampas darbību.

Worksite LED Battery lampa – aprīkota ar back-up bateriju, kas nodrošinas iekārtas darbību elektrības atslēgšanas gadījumā, sistēma ļaus droši pabeigt darbu. Gadījumā kād notiek strāvas padeves pārtraukums, rezerves akumulators Worksite nodrošina 20% (800 lūmenu) gaismas avotu, lai darbinieks droši varētu atstāt savu darba vietu. Akumulatora darbību var ieprogramēt uz vairākiem režīmiem – 4×30 minūtes vai 2×60 minūtes. Pateicoties šādāi papildfunkcijai, akumulators neizlādējas, ja strāva tiek atkārtoti izslēgta uz īsu laika periodu. Šis modelis aprīkots ar rezerves akumulators: 4x30min vai 2x60min un maināmo bateriju: litijs 2600mAh.

Spied šeit, lai apskatīt lampas darbību.

Worksite HB LED Lampa – jaudīga LED HB lampa ir ideāli piemērota telpām ar griestu augstumu līdz 5 metriem. Dizains ļauj jums koncentrēt gaismu konkrētā vietā, vienlaikus neapgaismojot pārējo telpu. Gaismaklis ar jaudīgu 50 W gaismas diodi.

Visiem WorkSite modeļiem tiek nodrošināta ražotaja 2.gadu garantija. LED lampas ir sertificētas un atbilst EN 60589-1 un EN 60598-2-22. Gaismakļa koprus ir izstrādāts ņēmot vērā īpaši ekstremus darba vides apstākļus, tāpēc tiem ir nodrošināta pietiekoša iekšējo elementu aizsardzība: no IP44 līdz IP54