PAR KOMPĀNIJU TRIMETALS

Saturs

KOMPĀNIJA TRIMETALS – metāla izstrādājumu ražotājs no Apvienotās Karalistes ar pasaulē zināmu vārdu. Trimetals tika dibināts pirms vairāk nekā 50 gadiem un ir stingri nostiprinājies kā vadošais kvalitatīvu metāla dārza noliktavu ražotājs Eiropā.

Ražotāja piedāvājumā ir dārzu noliktavas, atkritumu konteineru novietnes, velosipēdu noliktavas, un citas uzglabāšanas vienības. Produkcija paredzēta gan profesionālam, gan privātām vajadzībām. Unikāli materiāli un ražošanas tehnoloģijas, nodrošina maksimālu izturību un ilgmužību. Konstrukcijas izturība atšķir Trimetals produkciju, no trauslajām plastmasas alternatīvām, kas atrodamas lielakā daļā celtniecības veikalos un dārzkopības vietnēs.

Trimetals metāla noliktavas projektētas, lai kalpot ilgus gadus. Pateicoties unikālam dizainam, pasūtītā prece vienmēr izskatīsies aktuāli, tas noteikti ir izcilas kvalitātes un labākās cenas attiecība. Lielākā daļa ražoto preču domāta dārzam un privāto territoriju aprīkošanai. Tomēr ražotājs piegādā dažāda veida produktus pilsētas parkiem, daudzīvokļu celtniecības kompānijām, sporta un golfa klubiem, kā arī skolām un bērnudārziem.

TRIMETALS PRODUKCIJA

Produkcija no Trimetals ieguva dažādas balvas izstādēs Lielbritānijā un ārzemēs. Trimetals produkti ir pārbaudīti un ieteikti arī dažādos neatkarīgos žurnālos un publikācijās. ES ir pagodinājusi būt viens no diviem uzņēmumiem, kas izvēlēts pārstāvēt Lielbritāniju būvniecības izstādē Japānā. Tā rezultātā Trimetals sāka eksportēt savu produkciju uz Tālajiem Austrumiem, kā arī uz daudzām Eiropas un Tuvo Austrumu valstīm.

Trimetals jau daudzus gadus ir sertificēts atbilstoši Lloyds ISO 9002 kvalitātes standartiem, un nesen – Lloyds ISO 9001 2015. Tas nozīmē, ka visi kompānijas ražošanas procesi tiek pastāvīgi uzraudzīti un kontrolēti, lai piegādāt augstākās kvalitātes produkciju visiem Pasūtītājiem.

Oficiālā ražotāja lapa: www.trimetals.co.uk

Ar Trimetals ražoto produkciju iespējams sekojošās preču kategorijās: