darza noliktavas

PAR GLOBEL INDUSTRIES DĀRZA ŠĶŪŅU RAŽOTĀJU

Saturs

PIEREDZE, INOVĀCIJAS UN SERVISS.

Globel Industries ir Austrālijas ražošanas uzņēmums, kas piedāvā inovatīvus, augstas kvalitātes, bet pieejamus produktus vairumtirgotājiem un mazumtirgotājiem visā pasaulē. Uzņēmums sāka savu darbību 2006. gadā un kopš tā laika ir strauji pieaudzis, galvenokārt pateicoties nevainojamajam servisam.

Izpilddirektoram Krisam Gobelam ir vairāk nekā 24 gadu pieredze dažādu noliktavas risinājumu izstrādāšanā, izmantojot vairākus materiālus – tēraudu, koka un plastmasu. Krisa dzīves vīzija, ir palīdzēt cilvēkiem īstenot savas idejas visā pasaulē. Un, ja viņš nevar atrast vajadzīgo produktu, tad pats to izstrādās.

Pateicoties izcilām zināšanām par pasaules tirgiem un patērētāju prasībām, ciešām partnerattiecībām ar daudziem ražotājiem un aizraušanos ar produktu attīstību, Globel Industries piedāvā modernus uzglabāšanas un noliktavu risinājumus. Tieši tāpēc Globel Industries piedāvā produktus, kas atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

PRODUKTU KLĀSTS

Šeit ir daži no produktiem: Dārza uzglabāšanas risinājumi, plauktu komplekti, plastmasas uzglabāšana, plastmasas trauki, plastmasas redeļu kastes, tērauda plaukti, metāla uzglabāšanas skapji, kronšteini, plaukti, stiepļu plaukti, mini plaukti, koka plaukti. Stikla plaukti, mīksta uzglabāšana, uzglabāšanas skapis un daudz ko citu.

Globel Lotus dārza noliktavu līnija apvieno izturību, labu izskatu un izcilu cenas un kvalitātes attiecību. Mspro.lv var atrast divus dārza noliktavu modeļus, velosipēdu uzglabāšanas noliktavas, un atkritumu tvertņu nojumes.

Produktu klāsts ir balstīts uz ilggadēju pētījumu un izstrādes pieredzi, izmantojot labākos mūsdienās pieejamos materiālus. Visaugstākās veiktspējas prasības, kas pārveidotas, lai uzlabotu iepriekš iestatītās Store More prasības. Jau daudzus gadus Store More tiek uzskatīta par labāko pārklājumu lietuvē mūsu tirgū.

Globel Lotus līnija tiek ražota rūpnīcā, kurā ir modernākāš iekārtas, vadības ierīces un aprīkojums, lai ražot augstas kvalitātes noliktavu telpas. Globel Lotus ir precīzi izgatavotas noliktavas, iepakojums un sertifikāti.

Plašāka informācija par piedāvātiem produktiem, uzņēmuma oficiālajā tīmekļa vietnē: www.globelindustries.com