mspro_nordic_lights

NORDIC LIGHTS LTD. – VIENI NO LABĀKAJIEM !

Saturs

KOMPĀNIJAS STĀSTS

Nordic Lights Ltd. ražo īpaši izturīgus un jaudīgus darba gaismas papildlukturus. Sakot no kompānijas dibināšanas 1992. gadā, līdz šodienai tā ir novatoriska, augsto tehnoloģiju jaudīgāko LED lukturu ražotājs. NORDIC LIGHTS® bez šaubām, var nosaukt par pasaulē labāko lieljaudas apgaismes ierīču ražotāju. Kompānijas sastāvā strādā inženierzinātnes komplekss, kura sastavā ir izturības testēšanas laboratorija, apgaismojuma laboratorija, elektronikas laboratorija un datortomogrāfs. Ar visiem šiem instrumentiem uzņēmuma speciālisti izstrādā un testē jaunākos produktus.

Pirms kvalitātes kontroles veikšanas visiem jaunajiem produktiem jāveic plaša pārbaude. Šie testi ietver:

 • gaismas plūsmas un gaismas sadalījuma testus,
 • trieciena un vibrācijas testus,
 • putekļu un mitruma aizsardzības pakāpes noteikšanu,
 • augstu un zemu temperatūru darba spējas tests,
 • termiskās pārslodzes aizsardzības testus,
 • EMS, pilnīgās funkcionalitātes parbaudi,
 • izturību pret ķīmisku vielu iedarbību,
 • lietošanas ērtības parbaudi.

Tikai pēc visu šo testu veiksmīgas nokārtošanas, kompānija ar lepnumu prezentē jaunu jaudīgu apgaismojuma produktu, kurš nodrošina vienmērīgu gaismas sadalījumu un atbilst visaugstākajiem standartiem.

PAR RAŽOTO PRODUKCIJU

NORDIC LIGHTS® ražo augstākās klases darba un tālās gaismas lukturus smagās kalnrūpniecības, celtniecības, mežsaimniecības, lauksaimniecības vajadzībām. Produktīvas partnerattiecības ar dažādu nozaru pārstāvnieķiem un nepārtraukti stratēģiski ieguldījumi savā P&A nodaļā, laboratorijās un vismodernākajā simulācijas programmatūrā padara uzņēmumu par apgaismojuma tehnoloģiju ekspertu.

NORDIC LIGHTS® produkti ir sertificēti ar ISO 9001 un ISO 14001, un kvalitātes kontroles sistēmas aptver visus galvenos ražošanas procesus. NORDIC LIGHTS® lukturi ir izcilas kvalitātes piemērs, un tie tiek veidoti sadarbībā ar nozares ar līderiem, piemēram: Caterpillar, Liebherr, Sandvik un Komatsu.

INOVĀCIJAS UN TEHNOLOĢIJAS

Uzņēmumā strādā kvalificēti dizaineri un inženieri, kuri nepārtraukti rada jaunus, novatoriskus, pasaules klases apgaismes produktus. Lai piedāvātu Jums perfektu produktu, kompānija sniedz tādus  pakalpojumus kā apgaismojuma  un 3D apkārntes modelēšana, optimālo priekšējo lukturu izvietojuma izvēli, ieteikumi gaismas apjomam un piemērotu darba lukturu izvēle Jūsu tehnikas aprīkošanai.

Nordic Lights pētniecības un attīstības komanda cieši sadarbojas ar saviem klientiem, lai atrastu labākos risinājumus ikdienas apgaismojuma problēmām, ar kurām viņi saskaras, strādājot ārkārtīgi izaicinošās vidēs. Viens šāda darba piemērs ir tehnoloģijas izstrāde: Phenom Optics. Uzdevums bija atrast labāko risinājumu spožajiem HID / Xenon un LED darba lukturiem, jo ​​tie radīja bīstamas situācijas, apžilbinot cilvēkus, kas strādāja ap transportlīdzekļiem noliktavās un būvlaukumos, meklējot bez mirdzuma risinājumu. Tika noteikts uzdevums, izveidot inteliģentu, pretapžilbināšanas darba gaismas lukturi. Pēc noteikta laika, mērķis tika sasniegts ar patiesi funkcionālu un revolucionāru rezultātu.

Papildlukturiem, kas izmanto Phenom Optics risinājumu, ir asimetriski plaša gaismas plūsma, kas nesasniedz acu līmeni, vienlaikus efektīvi apgaismojot darba zonu. Šis optiskais jauninājums ir ideāli piemērots transportlīdzekļiem kravu apstrādes un celtniecības nozarēs. Phenom Optics darba gaismas ir trīs vienā optiskais risinājums:

 • koncentrēts apgaismojums ar maigu gaismas staru, veiksmigai celšanas un citu darbību izpildīšanai.
 • efektīvs darba apgaismojums, lai apgaismotu darba zonu gan pie transportlīdzekļa, gan tālāk no tā.
 • Spilgtākā optiskā risinājuma daļa ir bez atspulga zonas, ko rada skaidra horizontāla robežlīnija, nodrošinot, ka cilvēki un citi tuvumā strādājošie transportlīdzekļi netiek apžilbināti.

LUKTURU IZMANTOŠANA

NORDIC LIGHTS® produkti tiek aktīvi izmantoti galvenajās industriālājās nozarēs. Darba agaismojums drošai kravu apstrādes nozarē. GO Antares, Scorpius Go un Canis Go sērijas darba lukturi ir lieliski piemērotas uzstādīšanai lauksaimniecības mašīnās. Šis papildus apgaismojums palīdzēs uzturēt augstu veiktspēju un drošību dažādos laika apstākļos un naktīs.

Būvniecības nozarei ir izstrādāti XTR un PRO sērijas LED lukturi un LED prožektori, modeļi: Gemini, Centaurus XTR, Scorpius PRO, Pictor, Canis PRO.

Mežizstrādes nozares pārstāvju darba apstākļi radikāli atšķiras no pilsētu apstākļiem, kas nozīmē, ka optikai jābūt ar unikālām īpašībām. Dabai tuvākojos apstākļos, sevi pierādīja darba gaismas lukturu modeļi: SCORPIUS PRO, SCORPIUS GO un KL.

Lielāko daļu NORDIC LIGHTS® produktu varat atrast pie mums, lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mspro.lv komandu: +371 24 778 099.

Informācijas avots: https: /www.nordiclights.com/