NOCO LĀDĒŠANAS UN PALAIŠANAS IEKĀRTAS

Saturs

PAR NOCO

NOCO Company (NOCO), kas dibināta 1914. gadā, izstrādā un ražo augstākās klases lādēšanas un palaišanas ierīces, starterus, saules baterijas un pārnēsājamos barošanas avotus, kā arī plašu saistīto akumulatoru produktu un piederumu klāstu. Izmantojot šos pasaules klases produktus, NOCO® ir praktiski uzstādījis jaunu dizaina, veiktspējas un drošības standartu un ieviesis pilnīgi jaunu produktu paaudzi.

Vairāk nekā 100 gadus ilga amerikāņu atjautība un tālredzība. Kompānija izmanto inovācijas un pievērš īpašu uzmanību detaļām. NOCO iekšējās rūpnieciskā dizaina, mašīnbūves un elektrotehnikas inženieru komandas, kā arī paplašinātās testēšanas komandas ir tikai neliela daļa no tā, cik nopietni kompānija strādā pie savu produktu izstrādes. Sākot ar enerģijas taupīšanas shēmām un programmatūras izstrādi un beidzot ar ražošanas darbību optimizāciju, mēs pastāvīgi uzlabojamies un virzām lietas uz nākamo līmeni. NOCO mēs necenšamies pārspēt konkurenci – mēs pārsniedzam ierobežojumus.

NOCO UNIVERSĀLIE LĀDĒTĀJI

Viedākie un daudzfunkcionālie akumulatoru lādētāji tirgū. Ierīces projektētas un veidotas tā, lai būtu vieglāki, ātrāks=i un neizmērojami labāki. Populārākie NOCO lādēšanas modeļi: GENIUS1, NOCO GENIUS5, NOCO GENIUS10 līnijas produkti ir īpaši droši viedie lādētāji (6V un 12V) ar 5 ampēru strāvu. NOCO Genius sēŗijas ierīces – ir ideāli piemērotas motociklu, visurgājēju, sniega motociklu, ūdens transportlīdzekļu, zāles pļāvēju un citu akumulatoru uzlādēšanai. Ierīces iespējams izmantot arī citu akumulatoru lādēšanai: automašīnās, laivās, pārvietojamās mājās, zāliena un dārza aprīkojumu un dziļi izlādējamas baterijas.

Ar kompaktajiem un jaudīgajiem NOCO Genius akumulatorus uzlāde notiek 2 reizes ātrāk nekā ar tradicionāliem lādētājiem, un Genius ir vienie no drošākajiem un progresīvākajiem akumulatoru lādētājiem tirgū. Noco ierīces uzlādē pilnībā izlādētas 6V un 12V svina skābes, hēlija, vienreizējās lietošanas, kalcija, litija jonu, AGM un dziļi izlādējamas baterijas līdz 230Ah bez pārmērīgas uzlādes riska. Papildus NOCO lādētāji ir aprīkoti ar pretdzirksteļošanas un apgrieztās polaritātes tehnoloģiju. Uzlabotā diagnostika automātiski identificē bojātu, vai saīsinātu akumulatoru.

Ražotājs piedāvā arī virkni izturīgu, ūdensizturīgu iebūvētu akumulatoru lādētāju ar IP68 aizsardzību. Pilnībā ūdensizturīgi iebūvēti viedie lādētāji, kas paredzēti skarbai jūras videi.

NOCO PORTĀTĪVĀS PALAIŠANAS IERĪCES

NOCO Boost ierīču sēriju veido seši atsevišķi modeļi, kas atšķiras atkarībā no lietošanas mērķa. GB BOOST akumulātoru būsteri – ir īpaši drošas 12 V litija palaišanas ierīces ar strāvas stiprumu no 500A līdz 20000A (12V / 24V). Īpaši pārnēsājama, viegla un kompakta Lithium-Ion Boost tehnoloģija ir paredzēta, lai ātri iedarbinātu 12 voltu akumulatorus. NOCO Boost ierīces pārspēj tradicionālos svina-skābes akumulatoru būsterus ar nelielu izmēru un svaru. Izmantojot NOCO Boost, vienmēr droši pievienojieties 12V automašīnas akumulatoram ar dabiski drošu tehnoloģiju un pretējās polaritātes aizsardzību. Ērti uzglabāt viduskonsolē, bagāžniekā vai instrumentu kastē. NOCO Boost ir ne tikai bezvadu startera komplekti, bet arī pārnēsājams 12 voltu barošanas avots. Izmantojot GB70 Boost HD un GB150 Boost PRO, varat doties visur, kur plānojāt, un darbināt ar savām iecienītākajām 12 voltu ierīcēm, piemēram, riepu uzpūtēju, automašīnas savienotāju, strāvas invertoru, kafijas automātu, ventilatoru un daudz ko citu. Sīkāka informācija par vairākiem produktiem:

GB500 BOOST MAX

GB500 Boost Max – droša litija palaišanas ierīce (20000A, 12V / 24V). Boost Max ir nākamās paaudzes pārnēsājamais litija palaidējs. Tas ir veidots no paša sākuma un ir viens no jaudīgākajiem un inovatīvākajiem palaišanas līdzekļiem tirgū. Šāds palaidējs nodrošina 12 voltu un 24 voltu benzīna un dīzeļdzinēju iedarbināšanu transportlīdzekļiem un spectehnikas palaišanu 8 + / CE klasē. Boost Max ir 16x mazāks un 8x vieglāks nekā tuvākais svina skābes ekvivalents. Boost Max ir aprīkots ar patentētu pretloka un reversās polaritātes tehnoloģiju. To var izmantot kā strāvas avotu visdažādākajām ierīcēm, sākot no viedtālruņiem līdz riepu sūkņiem. Patentēta dzirksteļošanas un apgrieztās polaritātes tehnoloģija ļauj starteri droši savienot ar jebkuru akumulatoru. Divi USB porti, lai uzlādēt vairākas ierīces, atrodoties ceļā, piemēram, viedtālruņus, planšetdatorus un citas iekārtas.

NOCO GB40 BOOST PLUS

Palaišanas ierīce NOCO GB40 Boost Plus – ir pārnēsājams litija jonu akumulatora starta komplekts, kas nodrošina 1000 ampērus, lai dažu sekunžu laikā palaistu nolietotu akumulatoru, un nodrošina 7000 džoulu kloķēšanas enerģijas. Tam ir patentēta drošības tehnoloģija, kas nodrošina dabiski drošus savienojumus un pretējās polaritātes aizsardzību, padarot to drošu un viegli lietojamu. Tas ir jaudīgs akumulators, ko var izmantot kā pārnēsājamu enerģijas avotu tādu USB ierīču uzlādēšanai kā viedtālruņi, planšetdatori utt. Paredzēts automašīnām, laivām, dzīvojamām mājām, kravas automašīnām ar benzīna motoriem līdz 6 litriem un dīzeļdzinējiem līdz 3 litriem litri. Droša izlādēta akumulatora iedarbināšana dažu sekunžu laikā – līdz pat 20 reizēm bez uzlādēšanas.

NOCO lādētājiem ir uzlādējams ar litiju darbināms LED lukturis ar septiņiem apgaismojuma režīmiem, tostarp SOS un avārijas strobe. Izmantojot vairākus spilgtuma iestatījumus, to var uzreiz pielāgot dažādām situācijām. Tās jaudīgā brīdinājuma gaisma palīdzēs jums redzēt savu motoru, palīdzēs nomainīt riepas naktī vai pat brīdināt par gaidāmo satiksmi, kad jums nepieciešama palīdzība uz ceļa.

NOCO PIEDERUMI

NOCO izstrādā dāžāda veida aksesuārus profesionālai akumulatoru apkopei, piemēram, papildus akumulatora uzlādes ierīces, savienotājus ar uzlādes indikatoriem, Boost piederumu komplektus, maiņstrāvas porta kontaktus ar pagarinātāju, akumulatora spailes, 12 V kontaktdakšas ar akumulatora spailēm, aizsargvāciņus un daudz ko citu. Piederumu izmantošanas iespējas ir bezgalīgas. Tātad, neatkarīgi no tā, vai tas attiecas uz automašīnas akumulatora uzlādi, riepu piepūles strāvas padevi vai jūras akumulatora aizsardzību, NOCO ir piederumi, kas nodrošina ideālu savienojumu.