Metāla noliktavas konteineri

Saturs

Ļoti bieži rodas vajadzības uzglabāt dažādas personiskas lietas ārpus mājas. Šādam nolūkam izmanto auto garāžu vai kādu citu saimniecības telpa. Bet kā rīkoties ja garāža jau ir pārpildīta, un citas brīvas vietas nav? Lai izvairītos no dārgu saimniecības ēkas būvniecības, inženieri izstrādāja pārvietojamu un saliekamu noliktavas konteineri.

Šāda veida konteinera uzstādīšanai nav nepieciešams pamatu izveide, ir pietiekami, sagatavot vienkārši līdzenu virsmu. Visus darbus spēs izpildīt no 2 līdz 4 vīriešiem, bez speciālās tehnikas piesaistes. Iesaistīto montāžas darbos cilvēku skaits ir atkarīgs no konteinera lieluma, jo katrs elements ir jau sagatavots ražotnē, un var būt diezgan smags.
Saliekamo noliktavas konteineru platums un augstums ir standartizēts visiem modeļiem – 2 metri. Bet garumi pieejami vairāki: no diviem līdz četriem metriem. Pēc pasūtījuma tiek ražoti arī lielāki konteineri, bet tad jārēķinās, ka montāžas darbiem būs nepieciešama iekraušanas tehnika: autocetlne, iekrāvējs vai kāda cita traktor tehnika. Konteineru platums un augstums ir optimāls ērtai ikdienas lietošanai. Konteineros var izvietot dažāda veida dārza aprīkojumu, grila piederumus, zāles pļāvēju, velosipēdus un citas saimniecības lietas.

Kādi materiāli tiek izmantoti:

Konteinera sienas paneļi, kā arī griesti ražoti no profilēta tērauda loksnes, kas ir cinkota un sagatavota ilgermiņa ekspluatācijai. Ja nepieciešams, konteineri var pacelt un transportēt ar auto celtni, jo jumtā ir paredzēti kravas āķi. No katra sāna pa jumta perimetru izgatavota ūdens noteksistēma. Neskatoties uz to ka kontainers sastāv no vairākiem atsevišķiem elementiem, saliktā veidā tā ir stringra konstrukcija. Konteiners ir pilnībā vēdināms, tas samazina kondensāta veidošanos. Visas metāla detaļas ir cinktotas un pasargātas no rūsas bojājumu veidošanos. Maksimālai drošībai mūsu noliktavas konteineri tiek aprīkoti ar divām kvalitatīvām slēdzenēm.

Konteinera grīdas virsma izgatavota no OSB -3 koksnes plāksnēm, ar izciliem mehāniskiem raksturlielumiem. Grīdas krāvnesība ir līdz 450kg līdz 1m2. Grīdas rāmī ir paredzētas “kabatas” frontālā iekrāvēja dakšām. Saliekamo konteinerus var aprīkot ar divviru vai vienviru durvīm ar dubulto slēdzeni.

Metāla noliktavas konteinerus var pieskaņot apkārtējai videi, pasūtot krāsotu ar pulverkrāsu pēc RALL kataloga. Pieejamo krāsu skaits ir ierobežots, bet pieejams diezgan plašs toņu diapazons. Konteineri tiek krāsoti ražotnē ar profesionālu aprīkojumu, pirms tam tiek veikta metāla cinkošana, kas garantē ilgu kalpošanas laiku. Bet jāņem vērā, ka šādu konteineru ražošanas termiņš var būt lielāks, salīdzinājumā ar standarta modeļiem.

Papildus aprīkojums:

Pēc izvēles noliktavas konteinerus iespējams aprīkot ar dažādu aprīkojumu, piemēram: plauktu sistēmu, uzbraukšanas rampu, aizsargstieni, LED apgaismojumu un konteineru apvienošanas komplektu, kā arī ar velosipēdu statīviem un turētajiem. Iespējams pasūtīt konteineri ar noteces rezervuāru, bīstamu šķidrumu uzglabāšanai. Katrā konteinerī ražotājs paredzēje plauktu stiprinājumus, tāpēc tos var pasūtīt un uzstādīt jebkurā laikā.

Noliktavas konteineri pielietojums:

Praktiski jebkurā celtniecības objektā nepieciešama vieta, kur varētu drošībā izvietot celtniecības materiālus, instrumentus, būvniecības tehniku un citu aprīkojumu. Tiešī sādām vajadzībām piemēroti pārvietojamie saliekamie konteineri. Vai ir vērts izvēlēties šādu risinājumi?

Noliktavas konteineru acīmredzamas priekšrocības:

 • Ātra montāža: gatava noliktavas telpa mazāk par vienu stundu;
 • Mobilitāte – jebkurā laikā viegli demontēt un transportēt uz citu būvobjektu;
 • Flatpack iepakojumā konteineru vai transportēr ar B.kategorijas vienass piekabi;
 • Ilgtermiņa izmantošana – cinkots metāls ir pasargāts no korozijas.

Šos pārvietojamos konteinerus var izmantot arī dažādu bīstamu ķīmisku vielu uzglabāšanai. Šādos gadījumos konteiners tiks aprīkots ar īpašu dubulto grīdu ar noteces rezervuāru, un tērauda restēm. Šāda grīdas konstrukcija palīdz novērst nejaušu ķīmisko vielu nokļūšanu apkartējā vidē. Šādu konteineru sienas paneļos tiks iemontēti ventilācijas režģi. Saliekamie noliktavas konteineri ir ideāls risinājums pagaidu vai pastāvīgai mājsaimniecības piederumi uzglabāšanai. Konstrukcija vairākkārt izjaucama, tāpēc bez grūtībam var pārvietot un atkārtoti salikt vajadzīgajā vietu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Piegādes izmaksas nav norādītas vietnē, cik maksā piegāde?

Papildus tam, ka Jūs varat izņemt preces kādā no mūsu saņemšanas punktiem pilnīgi bez maksas, iespējama arī preču piegāde. Mēs to darām ar savu transportu. Parasti piegādēm izmantojam transportlīdzekļiem ar piekabi vai kravas auto manipulātoru. Par šo pakalpojumu mēs izrakstam rēķinu, jo šīs izmaksas ir atkarīgas no tā, kur konteiners jānogādā un cik konteineri jāpiegādā, to aprēķinām vēlāk. Jūs varat sazināties ar mums, lai uzzinātu par šīm izmaksām vai veiktu pasūtījumu, un mēs nodrošināsim jums piegādes izmaksas.

Vai konteinera novietošanai ir nepieciešama atļauja?

Tas ir ļoti atkarīgs no vietas, kur konteiners stāvēs. Katrai pašvaldībai ir atšķirīgas prasības vietai. Tāpēc svarīgi par noteikumiem un iespējamu atļaujas pieprasīšanu patstāvīgi vērsties pašvaldībā. Ja nepieciešama konkrēta informācija par Jūsu pieteikumu pašvaldībā, lūdzu, sazinieties ar kādu no mūsu kolēģiem.

Vai es varu pats salikt noņemamo konteineru?

Saliekamo konteineru var salikt pats, izmantojot standarta instrumentu komplektu, varam nodrošināt vizuālu instrukciju, kurā viss kļūst skaidrs. Ja izpildīsit šīs vispārīgās darbības, jums veiksies. Jums būs nepieciešami vairāki dažāda veida rīki. Šis rīks ir: Skrūvgriezis vai urbis (Phillips), 13 mm uzgriežņu atslēga, 19 mm uzgriežņu atslēga, reversīvā uzgriežņu atslēga (13 mm un 19 mm uzgaļi).

 • Noņemiet saliekamos konteinera paneļus no iepakojuma
 • Uzstādiet grīdas paneli vēlamajā vietā, ievērojot līmeni
 • Nostipriniet sānu paneļus pie noņemamā konteinera grīdas ar skrūvēm un skrūvēm.
 • Saskrūvējiet sānu paneļus kopā
 • Uzstādiet durvju paneli konteinerā
 • Novietojiet jumta paneli uz konteinera sānu paneļiem
 • Ievietojiet četras skrūves jumtā un durvju rokturī
 • Pēc tam jums jāpārbauda visu stiprinājumu klātbūtne

Ja Jums ir nepieciešama papildu informācija par izņemamā konteinera uzstādīšanu, vai jums ir nepieciešams tehniskais rasējums vai pamatu plāns, vai arī jums vienkārši ir nepieciešama papildu informācija par izņemamo konteineru? Lūdzu, sazinieties ar mums.

Vai ir iespējams izgatavot pielāgotu konteineru?

Varam izgatavot konteineru individuālā krāsā, pamatojoties uz kataloga standarta RAL paleti, parasti izpildes laiks ir 14-16 nedēļas.