METĀLA NOLIKTAVAS KONTEINERI

Saturs

Ļoti bieži rodas vajadzības uzglabāt dažādas personiskas lietas ārpus mājas. Šādam nolūkam izmanto auto garāžu vai kādu citu saimniecības telpa. Bet kā rīkoties ja garāža jau ir pārpildīta, un citas brīvas vietas nav? Lai izvairītos no dārgu saimniecības ēkas būvniecības, inženieri izstrādāja pārvietojamu un saliekamu noliktavas konteineri.

Šāda veida konteinera uzstādīšanai nav nepieciešams pamatu izveide, ir pietiekami, sagatavot vienkārši līdzenu virsmu. Visus darbus spēs izpildīt no 2 līdz 4 vīriešiem, bez speciālās tehnikas piesaistes. Iesaistīto montāžas darbos cilvēku skaits ir atkarīgs no konteinera lieluma, jo katrs elements ir jau sagatavots ražotnē, un var būt diezgan smags.

Saliekamo noliktavas konteineru platums un augstums ir standartizēts visiem modeļiem – 2 metri. Bet garumi pieejami vairāki: no diviem līdz četriem metriem. Pēc pasūtījuma tiek ražoti arī lielāki konteineri, bet tad jārēķinās, ka montāžas darbiem būs nepieciešama iekraušanas tehnika: autocetlne, iekrāvējs vai kāda cita traktor tehnika. Konteineru platums un augstums ir optimāls ērtai ikdienas lietošanai.

Šāda konteinera tilpums ir aptuveni aptuveni 7 kubikmetri, tas ir pietiekami, lai izvietotu visu dārza aprīkojumu, grila piederumus, zāles pļāvēju, velosipēdus un citas saimniecības lietas.

KĀDI MATERIĀLI TIEK IZMANTOTI?

Konteinera sienas paneļi, kā arī griesti ražoti no profilēta tērauda loksnes, kas ir cinkota un sagatavota ilgermiņa ekspluatācijai. Ja nepieciešams, konteineri var pacelt un transportēt ar auto celtni, jo jumtā ir paredzēti  kravas āķi. No katra sāna pa jumta perimetru izgatavota ūdens noteksistēma. Neskatoties uz to ka kontainers sastāv no vairākiem atsevišķiem elementiem, saliktā veidā tā ir stringra konstrukcija.

Konteinera grīdas virsma izgatavota no OSB -3 koksnes plāksnēm, ar izciliem mehāniskiem raksturlielumiem. Grīdas krāvnesība ir līdz 450kg līdz 1m2. Grīdas rāmī ir paredzētas “kabatas” frontālā iekrāvēja dakšām. Saliekamo konteinerus var aprīkot ar divviru vai vienviru durvīm ar dubulto slēdzeni.

Metāla noliktavas konteinerus  var pieskaņot apkārtējai videi, pasūtot krāsotu ar pulverkrāsu pēc RALL kataloga. Pieejamo krāsu skaits ir ierobežots, bet pieejams diezgan plašs toņu diapazons. Konteineri tiek krāsoti ražotnē ar profesionālu aprīkojumu, pirms tam tiek veikta metāla cinkošana, kas garantē ilgu kalpošanas laiku. Bet jāņem vērā, ka šādu konteineru ražošanas termiņš var būt lielāks, salīdzinājumā ar standarta modeļiem.

PAPILDUS APRĪKOJUMS:

Pēc izvēles noliktavas konteinerus iespējams aprīkot ar dažādu aprīkojumu, piemēram: plauktu sistēmu, uzbraukšanas rampu, aizsargstieni, vai arī uzstādīt speciālo noteces rezervuāru, bīstamu šķidrumu uzglabāšanai. Katrā konteinerī ražotājs paredzēje plauktu stiprinājumus, tāpēc tos var pasūtīt un uzstādīt jebkurā laikā.

NOLIKTAVAS KONTEINERU PIELIETOJUMS:

Praktiski jebkurā celtniecības objektā nepieciešama vieta, kur varētu drošībā izvietot celtniecības materiālus, instrumentus, būvniecības tehniku un citu aprīkojumu. Tiešī sādām vajadzībām piemēroti pārvietojamie DIY Konteineri. Vai ir vērts izvēlēties šādu risinājumi? Noliktavas konteineru acīmredzamas priekšrocības:

  • ātra montāža: gatava noliktavas telpa mazāk par vienu stundu
  • mobilitāte – jebkurā laikā viegli demontēt un transportēt uz citu būvobjektu
  • ilgtermiņa izmantošana – cinkots metāls ir pasargāts no korozijas.

Šos pārvietojamos konteinerus var izmantot arī dažādu bīstamu ķīmisku vielu uzglabāšanai. Šādos gadījumos konteiners tiks aprīkots ar īpašu dubulto grīdu ar noteces rezervuāru, un tērauda restēm. Šāda grīdas konstrukcija palīdz novērst nejaušu ķīmisko vielu nokļūšanu apkartējā vidē. Šādu konteineru sienas paneļos tiks iemontēti ventilācijas režģi.

Saliekamie noliktavas konteineri ir ideāls risinājums pagaidu vai pastāvīgai mājsaimniecības piederumi uzglabāšanai. Konstrukcija vairākkārt izjaucama, tāpēc bez grūtībam var pārvietot un atkārtoti salikt vajadzīgajā vietu.