noliktavas_konteiners_RAL9005_03

METĀLA DĀRZA NOLIKTAVAS UN DĀRZA ŠĶŪŅI

Saturs

Gandrīz vienmēr privātmājai vai vasarnīcai ir nepieciešamas papildus saimniecības ēkas: dārza noliktava, šķūnis, pagrabs, nojume, klēts, garāža un t.t. Biežāk šāda nepieciešamība parādās jau pēc mājas celtniecības. Papildus celtnes vieta ierobežota, un grūti sākt vērīenīgus celtniecības darbu, jo nav tik daudz brīva laika.

Dārza palīgtelpām arvien biežāk izmanto metāla mājsaimniecības blokus vai saliekamās nojumes, kuras ir projektētas ātrāi un ērtai pāsmontāžai (DIY). Gatavās un saliekamās metāla dārza noliktavas, kas izgatavotas no tērauda loksnes, ​​var ievērojami ietaupīt ne tikai jūsu laiku, bet arī brīvos līdzekļus.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES METĀLU?

Mājas celšanai izmanto ļoti daudz dažādu materiālu, īpaši šobrīd sākot to vēsturiskiem apaļkoka būvēm, beidzot arī mūsdienu loft stila mājām, kur izmanto koka, stikla un metāla kombinācijas. Ļoti bieži sastopami kieģeļ vai gāzbloka mājas ar krāsota koka dēļa apdari. Koka izmantošana mājas būvniecībā ļauj justies tuvāk dabai, bet vai arī palīgceltnes un dārza noliktavai arī jāizvēlās koka apdari? Jebkura palīgceltne Jūsu dārza domāta mājsamniecības lietu uzglabāšānai. Piemēram: dārza inventāram, grila novietošanai, bērnu āra rotāļlietām, baseina piederumiem un t.t. Atrasties šādās celtnēc ilgas stundas nav nekādu vajadzību. Kā arī negribētos katru gadu kopā ar mājas fasādi atjaunot arī klēts arējo izskatu.

Mūsdienās diezgan liels skaits dažādu ražotāju piedāvā speciāli izstrādātas konstrukcijas pašmontāžai. Un šajā sarakstā ir kompānijas, kas piedāvā patiešām ēŗti lietojamas un viegli uzstādāmās dārza inventāra noliktavas. Pateicoties precīzai ražošanai, gandrīz ikviens var veikt šādu konstrukciju uzstādīšanu ar minimālu instrumentu komplektu.

METĀLA DĀRZA NOJUMES PRIEKŠROCĪBAS:

  • paneļu metariāls – tērauds
  • optimālais detaļu svars
  • ērta un vienkāršā uzstādīšana
  • mūsdienīgs un aktuāls dizains
  • universālas krāsas
  • daudzfunkcionāls pielietojums

Vai meklējat augstas kvalitātes metāla dārza noliktavu? Ir vērsts iepazīties ar piedāvātiem modeļiem mspro.lv mājaslapā. Visi piedāvātie produkti izgatavoi no izturīgiem, un galvenais ilgmūžīgiem materiāliem. Visas dārza noliktavas no MSPro ir rūpīgi izstrādātas, lai kalpot ilgus gadus. Uzstādīšanas komplekt sastāv no sienu, griestu paneļiem, kā arī divviru vai vienviru durvīm. Sienu paneļos vairākās vietās ir iemontētas ventilācijas restes, kuras ir domātas gaisa cirkulācijāi noliktavas iekštelpā. Durvis aprīkotas ar slēdzeni vai arī cilpām pakaramās atslēgas uzlikšanai. Standarta komplektācijā nav iekļautas grīdas virsmas, jo bieži piemājas virsma ir noklāta ar cietu bruģakmeni. Pie šadas pamatnes var piestiprināt jau saliktu konstrukciju. Metāla dārza noliktavu iespējams aprīkot ar dažādiem piederumiem, lai ikdienas izmantošanu padarīt vēl ērtāku un kārtīgu.

Pamatmateriāls no kā sastāv pieejamās dārza noliktavas, ir cinkota tērauda loksne, kas pārklāta ar PVC, šāda materiālu kombinācija ir par 50 procentiem biezāka nekā metāls, ko izmanto lielākajai daļai līdzīgu dārza noliktavas. Tas garantē Jums maksimālu izturību un drošību, kā arī sirdsmieru. Paneļi sastāv no 8 slāniem, vairāk info var atrast šeit.

Metāla dārza noliktavām no MSPRO nav vajadzīga apkope un tie ir ērti lietošanai ikdienā. Paštaisītu koka šķūni vairākas reizes gadā jāpiekrāso vai pat jāremontē. Iegādājoties gatavas metāla dārza noliktavas, šādu problēmu vienkārši nav. Ražotājs pārdomājis katru soli, lai tos būtu viegli un droši uzstādīt. Mūsdienu ražošana ļauj sasniegt augstu precizitāti, tāpēc visas detaļas lieliski sader kopā.

PAR PAMATA IZVEIDI:

Pirms dārza noliktavas iegādes, nepieciešams izlemt par konkrētu uzstādīšanas vietu, lai iepriekš sagatavot pamatni. Metāla dārza nojumes tiek uzstādītas tikai uz cietas un līdzenas pamatnes. Piemēram: betona virsma, betona bloki, bruģakmeņis, alternatīva var būt jebkura cita cieta virsma. Šāds iepriekšējs darbs ir nepieciešams konstrukcijas stabilitātei, jo gandrīz visiem metāla nojumes modeļiem jābūt pieskrūvētiem pie cietas virsmas.

MONTĀŽAS DARBI:

Komplektā ietilpst visi nepieciešamie stiprinājumi un daļas veiksmīgai uzstādīšanai. Galvenās detaļas, kas iepriekš samontētas ražošanā. Iekļautas arī saprotamas montāžas instrukcijas visiem produktiem. Mēs nodrošinam arī konsultācijas, lūdzu sazinieties ar mums, jautājumu gadījumā.

MAKSIMĀLA DROŠĪBA:

Visas mūsu metāla dārza noliktavas ir aprīkotas ar izturīgu aizslēgšanas mehānismu un slēdzeni ar īpašām skrūvēm durvju augšdaļā un apakšā, lai nodrošinātu maksimālu drošību. Gadījumā, ja plānojat uzglabāt īpaši vērtīģus priekšmetus, ir vērts padomāt par apsardzes signalizācijas sistēmas uzstādīšanu.

PLĀŠS PAPILDINAJUMU KLĀSTS:

Mēs piedāvājam plašu piederumu klāstu visiem modeļiem, piemēram: cietkoksnes grīdas, plauktus, solus un infrasarkano staru signalizācijas sistēmas, lai nodrošinātu maksimālu drošību. Pēc pieprasījuma iespējams pasūtīt vienviru vai divviru durvis, kā arī logus.

Iepazīties ar piedāvāto produktu klāstu var šeit