DĀRZA ŠĶUŅU UN NOVIETŅU – UZSTĀDĪŠANA

Saturs

MSPRO piegādā un arī uzstāda dārza šķūņus, velosipēdu novietnes, un cita veida noliktavas. Mūsu ekspertu komanda dārza māju būvniecības jomā palīdzēs izvēlēties pareizo vietu, konsultēs visos tehniskajos jautājumos un pilnībā nodos gatavu objektu. Uzstādām visus pievienotos www.mspro.lv dārza šķūņus un novietnes.

Uzstādīšanas pakalpojumā tiek ietverts: izvēlētās novietnes vai dārza šķūņa piegāde, vietas sagatavošana, piemērotas pamatnes izvēle, grīdas seguma ieklāšana, konstrukcijas montāža un nostiprināšana. Parasti pat lielākās Lotus novietnes uzstādīšana, aizņem līdz vienas darba dienas, bet protams viss aktarīgs no laika apstākļiem un individuāliem objekta parametriem. Kompakto dārza šķūņu, piemēram, Lotus Pent vai Lotus Apex, uzstādīšana aizņem ne vairāk kā 4-5 stundas. Ja klients jau ir sagatavojis vietu uzstādīšanai, un nepieciešama tikai pašas konstrukcijas montāža, tādā gadījumā process var būt vēl ātrāks. Sagatavota vieta nozīmē bruģakmeņus vai betona pamatne, kas piemērota izvēlētā šķūņa modeļa izmēriem. Bet, ja izvēlējaties nesagatavotu vietu, mēs nodrošināsim visu nepieciešamo.

Pamatu izbūvei izmantojam skrūvpāļu skrūvēšanas tehnoloģiju. Šī ir vispiemērotākā un drošākā vieglmetāla dārza nojumju vai nojumju pamatu veidošanas metode. Ir vērts atzīmēt, ka tas ir mūsdienīgs risinājums, kas tiek veikts, nekaitējot apkārtējai videi. Šāds risinājums ir vispiemērotākājs tieši nesagatavotai virsmai, neatkarīgi no tā, vai tas ir parasts zāliens, zeme, vai smiltis utt. Skrūvpāļu iedzīšana garantē konstrukcijas drošību,pat ja tas ir pakļauts spēcīgam vējam, īpaši tas attiecas uz krasta līniju. Daži vārdi par skrūvpāļu tehnoloģiju:

Skrūvpāļu uzstādīšana ir ļoti vienkāršs un ātrs process. Skrūvpāļu izmantošana ir daudz lētāka nekā tradicionālo pamatu izbūve, turklāt tos var demontēt īsā laikā un izmantot atkārtoti. Pateicoties augstas kvalitātes karsti cinkotam tēraudam S235 skrūvpāļu pamati ir stabili un droši. Vairs nav nepieciešamības bojāt Jūsu mauriņu rokot bedres, betonējot pamatus un saucot smago tehniku.

Atkarībā no klienta prasībām iespējams ieklāt dažādus grīdas segumus, piemēram: mitrumizturīgu OSB3 plātni, mitrumizturīgu laminētu saplāksni vai gofrēto alumīnija loksni. Pateicoties skrūvpāļu tehnoloģijai, grīdas virsma nesaskarsies ar zemi, kas nozīmē, ka tā būs pasargāta no mitruma un nepūtīs. Lai izvēlētos pareizo materiālu dārza nojumes grīdas virsmai, ir vērts iepriekš paredzēt, ko un cik daudz tajā plānojat uzglabāt.

Lai ērti novietotu dārza instrumentus, instrumentus vai citus sadzīves priekšmetus, iespējams pasūtīt plauktu sistēmu. Izturīgus, cinkotus plauktus ir viegli salikt un uzstādīt jebkurā laikā. Pēc izvēles pieejami dažāda garuma, platuma un dziļuma plaukti.

Noskaidrojiet jau šodien, kādas ir Jūsu izvēlētās dārza nojumes vai dārza šķūņa uzstādīšanas un piegādes izmaksas. Vienkārši sazinieties ar mums: +371 24 778 099. Dārza šķuņi un novietnes-šeit