mspro_installation_600x600

Dārza novietnes uzstādīšanas darbi

Saturs

MSPRO piegādā un arī uzstāda dārza šķūņus, velosipēdu novietnes, un cita veida noliktavas. Mūsu ekspertu komanda dārza māju būvniecības jomā palīdzēs izvēlēties pareizo vietu, konsultēs visos tehniskajos jautājumos un pilnībā nodos gatavu objektu. Uzstādām visus pievienotos www.mspro.lv dārza šķūņus un novietnes. MSPRO nojumes un dārza šķūņi tiek piegādāti izjauktā veidā ar detalizētām montāžas instrukcijām. Visas detaļas ir rūpīgi iepakotas izturīgās kartona kastēs.

Uzstādīšanas pakalpojumā tiek ietverts: izvēlētās novietnes vai dārza šķūņa piegāde, vietas sagatavošana, piemērotas pamatnes izvēle, grīdas seguma ieklāšana, konstrukcijas montāža un nostiprināšana. Parasti pat lielākās Lotus novietnes uzstādīšana, aizņem līdz vienas darba dienas, bet protams viss aktarīgs no laika apstākļiem un individuāliem objekta parametriem. Kompakto dārza šķūņu, piemēram, Lotus Pent vai Lotus Apex, uzstādīšana aizņem ne vairāk kā 4-5 stundas. Ja klients jau ir sagatavojis vietu uzstādīšanai, un nepieciešama tikai pašas konstrukcijas montāža, tādā gadījumā process var būt vēl ātrāks. Sagatavota vieta nozīmē bruģakmeņus vai betona pamatne, kas piemērota izvēlētā šķūņa modeļa izmēriem. Bet, ja izvēlējaties nesagatavotu vietu, mēs nodrošināsim visu nepieciešamo.

Pamatu izveide

Īpaša uzmanība jāpievērš vietas izvēlei Lotus dārza mājiņu uzstādīšanai. Lai nodrošinātu maksimālu drošību, jāizvēlās stabilu un līdzenu vietu, pie kuras var piestiprināt visu konstrukciju. Mēs iesakām uzstādīt novietnes uz betona pamatni, vai brūģakmeņa plāksnēm. Bet protams nevienmēr ir izdevīgi un pieņemami veikt bruģa ieklāšanu, tāpēc mēs piedāvājam arī citu risinājumu.  Pamatu izbūvei izmantojam skrūvpāļu skrūvēšanas tehnoloģiju. Šī ir vispiemērotākā un drošākā vieglmetāla dārza nojumju vai nojumju pamatu veidošanas metode. Ir vērts atzīmēt, ka tas ir mūsdienīgs risinājums, kas tiek veikts, nekaitējot apkārtējai videi. Šāds risinājums ir vispiemērotākājs tieši nesagatavotai virsmai, neatkarīgi no tā, vai tas ir parasts zāliens, zeme, vai smiltis utt. Skrūvpāļu iedzīšana garantē konstrukcijas drošību,pat ja tas ir pakļauts spēcīgam vējam, īpaši tas attiecas uz krasta līniju.

Daži vārdi par skrūvpāļu tehnoloģiju: skrūvpāļu uzstādīšana ir ļoti vienkāršs un ātrs process. Skrūvpāļu izmantošana ir daudz lētāka nekā tradicionālo pamatu izbūve, turklāt tos var demontēt īsā laikā un izmantot atkārtoti. Pateicoties augstas kvalitātes karsti cinkotam tēraudam S235 skrūvpāļu pamati ir stabili un droši. Vairs nav nepieciešamības bojāt Jūsu mauriņu rokot bedres, betonējot pamatus un saucot smago tehniku. Lielakajā mūsu projektu realizēto skaitā mēs izmantojām 550 mm garu skrūvpali. Tieši dārza novietnēm, šāds izmērs ir pietiekošs, lai kopējā konstrukcija ir stabila un droša. Ar skrūvpāļu palīdzību pat sarežģītos reljefa apstākļos var iegūt līdzenu virsmu konstrukcijas pamatiem bez līdzināšanas. Uzstādīt skrūvpāļus var gandrīz jebkuros laika apstākļos, ja vien zeme nav pilnībā sasalusi. Kad skrūvpāļi ir uzstādīti, var nekavējoties uzsākt konstrukcijas montāžu. Skrūvpāļus var izmantot atkārtoti, vienkārši tos izskrūvējot no grunts, tāpēc vajadzības gadījumā, visu konstrukciju var izjaukt un pārnest citā vietā. Identiskus skrūvpāļus izmanto vasaras mājas, lapenes, āra saunas un dārza ēkas būvēšanai.

Par grīdas segumiem

Atkarībā no klienta prasībām iespējams ieklāt dažādus grīdas segumus, piemēram: mitrumizturīgu OSB3 plātni, mitrumizturīgu laminētu saplāksni vai gofrēto alumīnija loksni, koka terases dēļus, polimēra kompozītmateriāla WPC dēļus. Izvēloties kādu no virsmām, jāatceras, ka nav mūžīgu materiālu, katram ir savs izmantošanas termiņs. Katram kokmateriālam ir savs kalpošanas termiņš, kas atkarīgs no laikaapstākļiem, no konkrētas vietas īpašībām, apkopes veikšanas un t.t. Pateicoties skrūvpāļu tehnoloģijai, grīdas virsma nesaskarsies ar zemi, tas palielina kokmateriālu izmantošanas termiņu. Lai izvēlētos pareizo materiālu dārza nojumes grīdas virsmai, ir vērts iepriekš paredzēt, ko un cik daudz tajā plānojat uzglabāt.

Biežāk izmantojam OSB3 koksķiedru 22mm biezas plāksnes. Lai grīda ir stingrāka, pirms uzklāt plāksnes, veidot koka brusas karkasu. Gan plāknes, gan arī koka brusas ir apstrādātas un aizsargātas no laika apstākļu iedarbības, bet šādam risinājumam noteikti ir ierobežots izmantošanas termiņš. Protams, ka bruģa vai betona pamatu kalpošanas laiks būs krietni ilgāks salidzinājumā ar koksnes materiāliem, tāpēc pirms izvēlēties noteikti jāapsver visas iespējas.

Papildinājumi

Lai ērti novietotu dārza instrumentus, instrumentus vai citus sadzīves priekšmetus, iespējams pasūtīt plauktu sistēmu. Izturīgus, cinkotus plauktus var uzstādīt jebkurā laikā. Pēc izvēles pieejami dažāda garuma, platuma un dziļuma plaukti.

Noskaidrojiet jau šodien, kādas ir Jūsu izvēlētās dārza novietnes vai dārza šķūņa uzstādīšanas un piegādes izmaksas. Mēs sagatavojām arī ekspozīciju, kurā iespējams klātienē apskatīt piedāvātās dārza novietnes. Vienkārši sazinieties ar mums: +371 24 778 099