Maiņas un atgriešanas nosacījumi

Preču atgriešanas nosacījumi:

Ja Pircējs nolēma atteikties no pirkuma, saskaņā ar Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums” (turpmāk – PTAL) un Distances līgumu reglamentējošie Ministru kabineta noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” (turpmāk – MK Noteikumi Nr.255) nosaka, ka Patērētājam ir tiesības atkāpties no Distances līguma 14 kalendāra dienu laikā un nodot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. Saskaņā ar LR Ministru Kabineta noteikumiem Nr.631 “Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu”, Patērētājam jāaizpilda prasījuma pieteikuma veidlapa un jānodod atgriežamā prece pilnā komplektā (MK Noteikumi Nr.631). Obligāti saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji bojāta.

MSPro.lv saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, vai nav pilnā komplektācijā, un bez iepakojuma. Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam sazināties ar mums

  • rakstot e-pastu: info@mspro.lv
  • vai zvanot: +371 24 778 099

Vēlams norādīt pasūtījuma numuru un datumu. SIA ‘’KKM’’ ir pienākums pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs nosūtījāt rakstisku atteikumu, atmaksāt Jums visas Jūsu veiktās iemaksas.

Saņemtās pretenzijas par Preces kvalitāti tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas PTAL normām, atbilstoši reglamentējošo Ministru kabineta noteikumu Nr.631 prasībām. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas. Prece netiek mainīta un labota, ja bojājumi radušies, neievērojot lietošanas instrukcijas un noteikumus.

Gadījumā, ja preces tiek atgrieztas bez pamatota iemesla, piegādes izmaksas netiek atmaksātas. Izmaksas, kas saistītas ar atgriešanu pa pastu vai ar kurjeru, sedz Pircējs.

Lūdzam vērst uzmanību, ka Preces, kas bija speciāli pasūtītas vai izgatavotas pēc individuāla pieprasījumu netiek atgrieztas.